Сьогодні відзначає свій ювілей відомий коломиєць Богдан Волошинський

Сьогодні відзначає своє 60-річчя активний громадсько-політичний діяч періоду Перебудови і становлення Української держави, сумлінний держслужбовець Богдан Волошинський.

Народився він у Коломиї в шанованій і патріотичній родині Волошинських-Коссаків, пише Дзеркало Коломиї.

Закінчив другу школу, Львівський університет, Інститут державного управління і самоврядування, відбув стажування у Великобританії.

Маґістр державного управління. Тривалий час працював на заводі “Сільмаш”, завідував відділом інформації зв’язків з громадськістю першої демократичної міської ради (1991-94), працював в апараті обласної ради. Депутат Коломийської міської ради (1990-94 роки) та Івано-Франківської обласної ради (2002-2006, 2008-2010 роки).

Тепер — директор Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

У доленосний для України час був активним діячем на Коломийщині: один з засновників коломийських організацій Товариства української мови ім. Т. Шевченка, Народний рух за перебудову (1989), а після сл. п. Володимира Машталера впродовж тривалого часу очолював Коломийську територіальну організацію НРУ “Покуття” та Раду демократичних сил Коломийщини (1990-і). Брав найактивнішу участь у державотворчих процесах Коломиї й округи на поч. 1990-х, виступав на вічах і велелюдних зібраннях.

Захоплюється Богдан Волошинський й історією галицького театру, біографіями славних уродженців Коломиї, публікуючи на ці теми статті в енциклопедіях і журналах. Бере участь у різноманітних міжнародних проектах та конференціях.