Сім’я з Прикарпаття виграла 200 тисяч на шоу-проекті. ФОТО

У четвер, 27 грудня, на телеканалі СТБ показали фінальний випуск 18 самого вагомого шоу країни “Зважені та щасливі 8”.

Глядачі побачили, наскільки добре учасники вісім місяців працювали над своїми тілами і як змінилося життя сімей після проекту. І звичайно, хто став переможцем основного зважування і домашнього схуднення, інформує Фіртка.

Василь Вірастюк на фіналі розповів про те, що зараз його вага тримається в межах 134-135 кг. Прийшов він на “Зважені” у вазі 153 кг. І говорив, що нижче 140 кг цифра не опускалася вже 15 років. Зараз йому абсолютно комфортно, враховуючи його комплекцію.

Основне зважування виграла команда червоних — Олег і Богдан Буряки. Тренер — Марина Боржемская-Узєлкова. Київські богатирі під 2 метри ростом. Олег прийшов з вагою 158 кг. Богдан прийшов з вагою 168 кг. Олег позбувся 69 кг, а Богдан скинув 75 кг.

Крім нового здорового життя, Олег і Богдан отримали приз у розмірі 400 тис. грн.

“До останнього не вірили в перемогу, хоча дуже старалися. Ми звикли до здорового способу життя. Зараз вже навіть починаються ломки, якщо кілька днів не займаємося в залі. Вже звикли і без цього не можемо. Поки не вирішили на що витратимо гроші, але це точно буде пов’язано зі здоровим життям”, – діляться враженнями Олег та Богдан.

Друге почесне мімце завоювала команда синіх – Саша і Наталія Валігурські. Тренер – Слава Узєлков. Син і мати з Калуша. Наташа прийшла на проект з вагою 140 кг, а Саша – 195 кг і став найважчим учасником восьмого сезону. За вісім місяців Саші вдалося позбутися від 90 кг! А Наташі – від 58 кг. Крім нового здорового життя, Саша і Наташа отримали приз у розмірі 200 тис. грн.

“Раніше моєю улюбленою їжею була шаурма, зараз – фета. Не можу без неї жити. Звичайно, ми дуже багато працювали, щоб змінити своє тіло і життя. Звичайно, дуже раді, що виграли. Гроші поки не витрачатимемо. Це буде поповнення в капітал на квартиру”, – коментує Саша Валігурський.

Підготовка до наступного дев’ятого сезону вже йде – він буде поодиноким. Всі учасники сезону працювали під наглядом тренерів проекту: Марини Боржемской-Узелкової, В’ячеслава Узелкова та Василя Вірастюка.

Хтось з пар намагався більше, хтось жалів себе. Глядачі змогли оцінити і перевірити роботу кожного учасника.

Олександр Валігурський — відомий на Прикарпатті КВН-щик, випускник калуського ліцею №10.

Економимо ваш час: підписуйтеся на наш канал у Телеграмі – там публікуємо тільки 2-3 найважливіші новини за день!