Шостий рік поспіль на окрузі Петлюри-Лисенка організовують передвеликодню толоку. ФОТО

Цьогорічну передвеликодню толоку, яка відбулася днями за участю мешканців вулиць Петлюри і Лисенка, можна вважати найчисельнішою з-поміж усіх.

Люди масово вийшли, щоб впорядкувати подвір’я своїх будинків, підфарбувати, побілити де слід, прибрати сміття тощо.

Депутат Коломийської міськради від цього округу Ігор Ільчишин забезпечив учасників толоки необхідними знаряддями праці, придбав енергоощадні лампочки для під’їздів будинків, які створили недавно ОСББ. Цей подарунок, як вважають мешканці багатоповерхівок, дуже доречний, адже дозволить економити електроенергію, тарифи на яку низькими не назвеш.

–          Те, що навколишні подвір’я стали чистішими, звичайно, тішить, – каже Ігор Ільчишин, – однак позитивні результати толоки бачу не тільки в чистоті. Люди таким чином згуртовуються, у них краще розвивається почуття відповідальності за місце проживання. Якщо ми навчимося дбати про свій будинок, про свою вулицю, про своє рідне місто, то це матиме добрий вплив і на загальнодержавному рівні.

Толока3

Толока1

Не забули учасники толоки й про споруджений Міжнародним благодійним фондом «Покуття» дитячий майданчик біля собору Преображення Господнього, що на вул. Театральній. Тут також гарно прибрано, майданчик набув ще естетичнішого вигляду.

Коломияни свідомі того, що важливе значення під час посту мають не лише чисті помисли, а й дбайливо впорядковані подвір’я, майданчики, загалом все те, що називають побутовою культурою.