Додому Новини Політика “Сходити” не можна терпіти: туристична Коломия без громадських вбиралень

“Сходити” не можна терпіти: туристична Коломия без громадських вбиралень

3
Поділитися
Малюнок Ігоря Бежука.

Громадський туалет у Коломиї наразі залишається нездійсненною необхідністю. Належної вбиральні у місті нема досі, хоча питання порушувалося неодноразово.

Місцева влада, яка наголошує у своїй роботі на розвитку туризму, закликаючи до міста гостей, в той же час не дбає про їхній комфорт. Хоч до вітру йти!..

Гості скаржаться на відсутність туалетів, бо коли запитують, куди пройти до вбиральні, коломияни розводять руками або ж радять найближчу кав’ярню. Але така ситуація для гостей стає причиною певного психологічного дискомфорту, адже заходити у найближчий заклад лише для того, аби сходити до вбиральні, – річ не надто звична й приємна. Крім того, ніколи не можна передбачити реакцію персоналу на такі прохання.

Через півтора місяця на святкуванні 775-річчя Коломиї очікується велика кількість гостей.

У Коломийській міській раді про проблему з вбиральнями знають і нібито планують десь її облаштувати. Тільки питання: де й коли?

Вбиральня у парку Трильовського.
Вбиральня у парку Трильовського.

Найближчі вбиральні знаходяться біля кінотеатру “Джерело” і у парку Трильовського – недоглянуті і зовсім занедбані. Тому радити їх туристам – тільки собі у сором.

“Дзеркало Коломиї” звернулося за коментарем до директорки бюро подорожей Таїсії Костюк. Як вона вважає, громадську вбиральню найкраще облаштувати поряд з місцем зупинки туристичних автобусів – поблизу колишнього кінотеатру ім. Ірчана. Але там вже не знайдеш й клаптика вільної землі…

Нині там активно ведуть два нових будівництва – біля кінотеатру Ірчана (фото 1) і впритул до автобусної зупинки на Довбуша (фото 2).

Питання про вбиральні залишається відкритим роками. Якщо у ратуші не дбають про своїх мешканців, то, можливо, подбають про туристів?

будова3 будова5

3 Коментарі

  1. У ратуші дбають про власні кишені.
    В парку Трильовського ходили в компанією дивитись фінал Євро 2016
    Честь і слава звичайним хлопцям які це організували власними силами.
    Але суть не в цьому… Суть в тому що людей зібралось що 6 десятків, і який футбол без пива? Так що “влада” не поставила ні туалетів, ні смітників… Люди ходили “по маленькому” по корчам в темноті, і вибачте, обісцювали все навколо.
    Поставити 2-3 біотуалеті пластмасові сині, владі копійки би коштували. Встид і срам. Вибачте за грамотність може, просто вже наболіло.