Що за роботи відбуваються у сквері біля “Джерела”? ФОТО

До редакції “Дзеркала Коломиї” звернулася читачка за роз’ясненням, які роботи відбуваються у сквері позаду пам’ятника Франкові.

“Проходячи щодня т.зв. соткою, бачу, що в скверику за пам’ятником Іванові Франкові кипить робота – риють якісь траншеї, готуються пиляти дерева… Чи не могла б ваша редакція з’ясувати, що там відбувається?” Світлана Гаврилюк.

Редакція зв’язалася із заступником міського голови з комунальних питань Богданом Федоруком, який надав коментар стосовно робіт у сквері:

– Справді, в скверику біля кінотеатру “Джерело”, який нині не діє, кипить, як висловилася ваша читачка, робота. Річ у тім, що це місце давно потребувало реконструкції. За якийсь місяць-півтора воно набере значно охайнішого, цивілізованішого вигляду.

Проект під назвою Студентський сквер, за який ми взялися, передбачає освітлення цієї території, прокладання зручних доріжок. Позбуваємося також там сухостійних дерев.

Невдовзі коломияни мали б побачити оновлений Студентський сквер, який непогано гармоніюватиме з пам’ятником Каменяреві.

Фото: Андрій КАНЯ

Як повідомляли раніше, заступник міського голови із земельних питань та архітектури Олег Дячук розповідав, що сквер біля кінотеатру “Джерело”  будуть реконструювати. Там планують облаштувати студентський парк з безкоштовним Wi-Fi та можливістю культурного відпочинку молоді в середмісті.