Що шукали українці в Google: популярні запити 2017 року

Пошуковик Google оприлюднив підсумковий рейтинг найпопулярніших запитів серед українців у 2017 році.

Про це пише Еспресо з посиланням на AIN.ua.

Рейтинг запитів року Google підраховувався не за кількістю, а за “трендовістю”. Рейтинг базується на зацікавленості користувачів: йдеться про запити, кількість яких протягом року зростала швидше за все.

Запити року: Фізрук 4 сезон, Холостяк 7 сезон, НАЗК, фільми 2017, Анонімайзер, Гра Престолів 7 сезон, Євробачення 2017, Ольга 2 сезон, Молодіжка 5 сезон, Київ днем і вночі 3 сезон.

Персона року: Діана Шуригіна, Михайло Задорнов, Дмитро Мартинов, Ірина Бережна, Віра Глаголєва, Катя Чілі, Честер Беннінгтон, Сергій Бабкін, Міхеїл Саакашвілі, Дональд Трамп.

Питання року

У категорії “питання” Google зібрав запити на українській та російській мовах. Це запити, що починаються зі слів “чому”, “навіщо” та “як”.

Чому: не працює вк, не подорожчав газ, малахов пішов з першого каналу, смикається око, не можна фотографувати сплячих людей, не працює інтернет, не можна спати навпроти дзеркала, жовтіє часник, випадає волосся, не можна дарувати годинник.

Як: обійти блокування вк, скачати відео з ютуба, як варити гречку, схуднути, зайти в однокласники, вийти заміж, зробити скріншот, зав’язати краватку, кинути палити, заробити в інтернеті

Навіщо: потрібен спінер, кишенька на жіночих трусах, переводять годинник, потрібен фітнес браслет, білять дерева, чоловікам соски, ми живемо, потрібна дівчина, коту вуса, любити.

Що таке: спінер, антикітерський механізм, VPN, біткоіни, майнінг, панголіни, хайп, фіаско, мем.

Купівля року: спінер, квитки на поїзд, айфон 7, бейблейд, айфон 8, авто в Литві, купальники 2017, iPhone X, вентилятор, біткоіни.