Сесія міськради: земельні питання та депутатський протест

З 1 жовтня цього року одноразове гаряче харчування для учня коломийської школи вартуватиме 9 гривень, а за вихованця дошкільного навчального закладу батьки мають заплатити 17 гривень за одне відвідування.

Таке рішення прийняли депутати сьогодні на 57 сесії Коломийської міськради.

Безплатно в навчальних закладах Коломиї харчуватимуться діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти учасників АТО, переселенці та діти чорнобильців.

Керівникам шкіл депутати встановили надбавки у розмірі 50% посадового окладу за напруженість і результативність у роботі. Також дозволили міському голові, керівникам структурних підрозділів міськради здійснювати виплату преміальних до 100% посадового окладу з урахуванням доплат за ранг, вислугу років та надбавку, у межах фінансового ресурсу.

Як інформує “Дзеркало Коломиї”, розглянули та прийняли на сесії рішення про внесення змін до Програми щодо посилення соцзахисту населення в Коломиї. Загальний обсяг фінансування цієї програми на 2015 рік становить 1228,48 тисяч гривень. Зокрема, на надання щомісячної виплати ветеранам ОУН-УПА виділили 69 тисяч гривень, а на надання одноразової грошової допомоги учасникам АТО – 200 тисяч гривень.

Питання про узаконення дев’яти МАФів, серед яких і самовільно встановлений кіоск депутата міськради Мирослава Ласійчука, на початку сесії зняли з порядку денного. До слова, це вже третя сесія міськради, на яку депутат виносить питання узаконення свого МАФу, який він розташував на площі Шевченка, 1 (позаду «Рандеву»). Але після розголосу в ЗМІ та обурення коломиян М. Ласійчук демонтував свій незаконний кіоск, де восени він планував торгувати морозивом.

Десятим питанням депутати прийняли на балансовий облік нежитлове приміщення на пл. Відродження, 14, загальною площею 133,6 м². Причина, як пояснив міський голова Ігор Слюзар, – фірма, яка там розміщувалася, припинила своє існування.

Потім депутати перейшли до земельних питань. Їх на сесію винесли аж 124. Серед них і виділення земельних ділянок учасникам АТО та афганцям. Депутат міськради Ігор Ільчишин запропонував це питання розглянути першочергово, а всі решта – винести на додаткове обговорення у фракціях.

«За питання щодо виділення землі бійцям АТО та афганцям наша фракція голосуватиме в першу чергу, а всі інші земельні питання нам потрібно вивчити додатково. Тільки два дні тому нам роздали матеріали сесії, як завжди, із запізненням, – наголосив Ігор Ільчишин. – Участь у дерибані міської землі ми брати не будемо!».

Більшість депутатів не підтримала пропозицію І. Ільчишина, таким чином розглядати земельні питання вирішили відповідно до порядку денного. На знак протесту такому рішенню депутати Ігор Ільчишин, Віталій Вандич, Володимир Довганюк, Володимир Харук, Юрій Плекан, Андрій Вітенко та Ростислав Сав’юк покинули сесійну залу.

Детальніше – читайте у наступному числі газети «Дзеркала Коломиї» за 25 вересня.