Семеро прикарпатців здали ЗНО на 200 балів

У 2016 році зовнішнє незалежне оцінювання проходило з 12 навчальних предметів: української мови і літератури, математики, історії України, російської, іспанської, англійської, німецької, французької мов, біології, фізики, географії, хімії, – пише Фіртка.

 

Результати з української мови та з математики або історії України (за вибором учасника) зараховувалися як оцінка за державну підсумкову атестацію.

 

Зареєстровано для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 267 172 особи. Відбулося три сесії незалежного оцінювання: основна, додаткова та повторна додаткова для випускників з окупованого Криму та неконтрольованих територій Донбасу.

 

200 балів за виконання сертифікаційних робіт з 12 предметів отримали 258 осіб, з них семеро мають 200 балів з двох предметів. Найбільше 200-бальників у місті Києві – 65 осіб, Львівській області – 37, Харківській та Дніпропетровській областях по 16 осіб, Київській області – 14, Одеській – 11 осіб.

 

В Івано-Франківської області 7 учасників набрали максимальну кількість балів – 200.

 

Два абітурієнти набрали по максимуму з біології, по одному з англійської та німецької мови, фізики, хімії та математики.