Руслана збирається провести у Карпатах цілий рік, працюючи над новим альбомом. ФОТО

Руслана Лижичко, в пошуках творчого натхнення і енергії подалася до своїх улюблених Карпат. Гори завжди притягували співачку своєю магічною силою і неповторними краєвидами, – пише “Верховина”.

 – “Карпатська експедиція”, як її назвала Руслана тривала 10 днів, за які вона встигла викласти багато своїх світлин на фоні гірських краєвидів. Розпочала Руслана свою найбільшу експедицію у Карпатах 22 червня. Це найбільш глибоке її дослідження Карпат, а також продовження роботи над альбомом та новим мистецьким проектом, – розповідає нам фахівець з рекреації ІІ категорії НПП “Верховинський” Л.Боцвінок.

  На 6-ий день експедиції Руслана відвідала адміністрацію Національного природного парку “Верховинський” та зустрілася з директором М.М.Нечаєм.

13568934_1125723220823220_7982437666867860095_o

   29 червня – на  8-ий день перебування зірки у Карпатах відбувся переїзд з території Черемоського Парку на територію НПП “Верховинський”. Тут спільно з працівниками Парку Руслана піднялася на скелю “Великий Камінь” (1200 м.н.р. моря). Також спустилася в печеру, яка знаходилася під скелею і там робила свої музичні експерименти.

   Під час експедиції на території Парку Руслана Лижичко відвідала кляузу ім. Кронпринца Рудольфа, побувала на полонині Прелучний, а також на полонині Палениця, що є найвищим плоскогір’ям України.

   Тут вона гостювала у сім’ї Губчуків, які щоліта ведуть свою традиційну господарку та скуштувала справжні “гуцульські ласощі” – будз, вурду, бринзу.

   Найбільше вражена співачка була, відвідуванням еколого-пізнавального туристичного маршруту “Скала Баби”.

   “Я навіть не уявляла, що в Україні може бути свій “український Стоунхендж”: за словами Руслани.

Вражена побаченим повідомила, що збирається провести у Карпатах цілий рік, працюючи над новим альбомом.

Руслана Лижичко на кляузі ім.Кронпринца Рудольфа

У підніжжі скелі “Великий Камінь” з начальником Перкалабського ПОНДВ Сергіє Матійчуком

У гостях в господарів Олени та Степана Губчуків на полонині Прелучний

Біля штучного водоспаду кляузи ім.Кронпринца Рудольфа

За словами Руслани: “Мета цієї експедиції не лише егоїстично назбирати собі побільше “фішок” для свого нового проекту. Насамперед я розраховую на те, що моє перебування тут, пригорне вашу увагу до Карпат. Лише наша спільна з вами увага допоможе їх зберегти. Наша спільна небайдужість – це перше, про що я хочу вас попросити”.