Розслідування на “5 каналі” обурило франківців

10 серпня іванофранківці отримали sms-повідомлення про те, що ввечері на 5 каналі можна буде подивитися розслідування про владу Івано-Франківська. Програма “Особливий погляд” вразила багатьох.

В передачі зачепили питання забудовників міста та ветеранів АТО. І хоч програма анонсувалась, як матеріал із розслідуванням, вона більше стосувалася благоустрою Івано-Франківська та здобутків влади у цій сфері, пише ГК.

Активна громадськість та АТОвці відреагували на це в соціальній мережі Facebook.

Керівник Громадської спілки “Івано-Франківська міська Асоціація учасників АТО” Василь Андріїв на своїй сторінці у Facebook написав:

“Боротьба з громадськими активістами, учасниками АТО та місцевою владою переходить на новий рівень. Нашому меру відбілювання обійшлося в 20 000 грн. ефір на 5 каналі. Сюжет монотонний, але цікаво що на каналі його “любимого” Порошенка. Політика брудна штука. гроші не пахнуть. Тягнибок дай команду на плюси. Буде цікаво)) #Ганьба5каналу.”

Журналіст Сергій Борис на сторінці у Facebook пише:

“Марцінків розгортає справжню медіакампанію проти активістів і відбілює дерибан на Макогона, по якому прокуратура почала провадження. Вчора сюжет на 5 каналі, а це нинішні комунальні газети. Видно, що “патріотична команда” налаштована рішуче і поступатися не збирається) та й параноя дається взнаки”.

Журналіст Ростислав Ковтун ділиться:

“Значить приходить мені о 21:48 смс-ка від СМС-інфо. Хм. Цікаво. Відкрив. Повідомлення: “Розслідування 5-го каналу про владу Івано-Франківська. Сьогодні о 22:10″. Включив….пауза…і понеслась…Про сім’ї, які хочуть захопити владу в області, про демонів-забудівників, які хочуть всіх заселити в багатоповерхівки і янголів з влади, які їм цього зробити не дають і хочуть щоби всюди було зелено і церковно. Особливо вбив Марцінків, який з даху Ратуші розказує, як в місті колись жили євреї, вірмени і українці. Камеді клаб курить листя ехінацеї. А ці перебивки прямої мови страшними кадрами будівництва це взагалі. Браво 5-й канал, браво “Свобода”. В мене питання? А ви любите рибний суп?”

Активістка Наталія Сербин написала:

“Боротьба з громадськими активістами нашому меру обійшлася в 20 000 грн. для 5 каналу, дав дохід Президенту, якого ненавидить. Мені сюжет досить сумний #Пупса не показали. Якщо буде Пупс замовляти сюжет на плюсах Oleg M. Golovenskyy передайте хай помилує око франківців) А то Марцінків вже проївся) #Зрада5каналу”.

Журналіст “Галицького кореспондента” намагався зв’язатися з представниками “5 каналу”. Щоразу, почувши про питання, у приймальні переключали на аналітичний відділ. Після цього зв’язок з телеканалом переривався. Після п’яти спроб зв’язатися з аналітиками так і не вдалось.