“Росія використовує вашу любов до футболу, аби відбілити себе”, – українські військові звернулися до вболівальників ЧС-2018. ВІДЕО

Українські військові звернулися до всіх уболівальників з закликом, що РФ буде використовувати для відбілювання репутації на ЧС-2018.

Відеозвернення опубліковано на сторінці “Закарпатського Легіону”, повідомляє Дзеркало медіа.

“Я полковник Serhii Sobko, командир 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади звертаюсь до всіх футбольних вболівальників.

Росія використовує вашу любов до футболу, аби відбілити себе. Аби вам здалося, що це цивілізована країна.

Але не можна вірити Росії. Бо це країна, яка порушує всі світові домовленості, захоплює території, розпочинає війни. Поки ви будете дивитися футбольні матчі, вона продовжить вбивати українців на Донбасі, як вона робить це вже п’ятий рік поспіль, розв’язавши підлу війну проти України. Вона продовжить брехати, що не має стосунку ані до збиття боїнгу МН17, ані до вбивств критиків Кремля, що її військ немає в Україні та Сирії, що вона не втручається у вибори в інших країнах. Вона продовжить знущатися над людською гідністю, утримуючи у в’язницях сотні політв’язнів, з яких 68 – українці. Три тижні тому один з них, Олег Сенцов, оголосив голодування вимагаючи звільнити всіх політв’язнів. Троє інших вже голодують разом із ним. У Росії немає ніякої чесної гри. Росія вбиває і бреше. Підтримайте Олега, і разом ми примусимо її грати за правилами”.

Звернення записали українською і англійською мовами.