Роботодавців закликали змінювати графік роботи у спеку

Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко закликав роботодавців надавати працівникам можливість перенесення робочого графіка на інший час, якщо він припадає на спекотні дні.

У нас в цьому плані, я вважаю, виважене законодавство, яке дає право роботодавцю вирішувати в робочому порядку питання або зменшення робочого часу, або збільшення обідньої перерви, або застосування інших заходів для збереження робочого потенціалу і здоров’я тих людей, які працюють на підприємстві“, – сказав Розенко в ефірі телеканалу “112 Україна”, інформує ZN,UA.

Розенко закликав використовувати плаваючі графіки, коли можна дозволити працівникам в період високих температур працювати менше, або відпрацювати їх в інший час.

Від зазначив, що роботодавцям необхідно дотримуватися всі умови для комфортної роботи співробітників.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії, в середу, 2 серпня, середньодобова температура повітря досягла +28,9°. Таким чином на 0,6° перевищено попередній температурний рекорд для цього дня, який був встановлений в 2010 році.

Читайте також: Медики застерігають прикарпатців уникати перегріву і здійснювати під час спеки профілактичні заходи. РЕКОМЕНДАЦІЇ