Реабілітаційний табір для воїнів АТО працює на Косівщині

Протягом одного заїзду до табору, який триває 9-10 днів, реабілітацію проходять 20-25 учасників, пише Курс з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

Косівська райдержадміністрація, Косівська районна рада та Косівський районний центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді надають часткову допомогу в організації транспортних перевезень учасників табору в рамках реабілітаційно-відпочинкової програми та забезпеченні дровами, необхідними для отоплення комплексу. З районного бюджету за надані транспортні послуги ПрАТ “Скіф-Авто” оплачено в 2015 році 38 471 тис. грн, в цьому році оплату здійснено в сумі 7000 тис. грн.

Всі інші витрати на організацію 14 заїздів здійснювалися за рахунок благодійних коштів, які надавалися як фізичними, так і юридичними особами. Протягом заїздів у таборі пройшли курс психологічної реабілітації та відпочили понад 250 осіб з усієї України, а саме учасники бойових дій – військовослужбовці ЗСУ та Національної гвардії України, бійці добровольчих батальйонів, а також члени їх сімей.