Пупець не очолюватиме Надвірнянський райавтодор – громада домоглася звільнення

Любомир Григораш, відомий у 90-х роках у Надвірній за прізвиськом Пупець – директор філії “Надвірнянський райавтодор” Дочірнього підприємства “Івано-Франківський облавтодор”, під тиском громади написав заяву на звільнення із займаної посади.

Громадськість Надвірнянщини виступила проти призначення Любомира Григораша начальником “Надвірнянського райавтодору”, пише Курс.

17 чеврня Громадська рада при Надвірнянській РДА подала звернення голові Івано-Франківської ОДА Олегу Гончаруку з нагадуваням про його публічну обіцянку – “жодного призначення в Надвірнянському районі без погодження з громадськістю”. Саме таку обіцянку Гончарук дав представникам Громради під час скандалу із призначенням голови РДА після Революції гідності.

Відтак сьогодні відбулися термінові збори Громадської ради, на яких голова РДА Олександр Кеніз повідомив, що новопризначений начальник райавтодору написав заяву на звільнення.

13 червня Любомира Григораша офіційно представили колективу “Надвірнянського райавтодору”. На представленні були присутні голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, директор ДП “Івано-Франківський облавтодор” Юрій Ходаковський та інші посадовці.

У Надвірній Любомир Григораш відомий як кримінальний авторитет на прізвисько Пупець. У буремні 90-ті Пупець промишляв “дахуванням” місцевих підприємців та наркотиками. За торгівлю наркотиками Любомир Григораш був засуджений до 7 років ув’язнення, з яких відсидів п’ять (у 1992-1997 роках). Згодом займався торгівлею будматеріалами. Його називають близьким другом нинішнього директора облавтодору Юрія Ходаковського.