Приміські потяги Прикарпаття масово скасовують рейси. ВІДЕО

На Івано-Франківщині поменшало приміських поїздів через ремонтні роботи та економію дизпалива.

Розклад руху приміських поїздів на вокзалі увесь заклеєний оголошеннями про припинення сполучення, інформує ОТБ “Галичина“.

Деякі рейси зупинили через ремонтні роботи на колії, інші через поломки потягів. Але є й такі, які взагалі прибрали для економії. Зокрема в Яремчі – і це в пік туристичного сезону.

“В Яремчі відмінили тільки обідні поїзди, якщо вони були малозаселені, для економії паливо-мастильних матеріалів і людських ресурсів, – зазначає начальник пасажирського сектору Дирекції залізничних перевезень Леонід Чумакевич. – Якщо поїзд йде малозаселений і динаміка аналізу вказує, що він невигідний, їде від сили кілька пасажирів в обідньому поїзді, то який зміст його запускати”.

Задля економії вже скасували чотири рейси. Найбільше в напрямку Коломиї. Не на камери працівники вокзалу кажуть: пального просто немає. Керівництво це заперечує.

“Наскільки я знаю, дизпаливо є, пасажирський рух дизпаливом забезпечений”, – каже Чумакевич.

Тим часом на залізничному вокзалі мертва тиша: ані поїздів, ані пасажирів.

“Постачання дизпалива менше, як колись, але такого, щоб ми зупинялися через відсутність дизпалива, не було”, – каже Владислав Матейчук,начальник моторно-вагонного депо у Коломиї.

Всі каси, де продають квитки на приміські поїзди, зачинені. Люди платять у поїздах неофіційно півціни. Як наслідок – денна виручка за приміські поїзди, а їх більш як десяток, останнім часом не сягає навіть 500 гривень.

Детальніше у сюжеті ОТБ Галичина

Читайте також: Додаткові поїзди на свята: Укрзалізниця оприлюднила перелік

Економимо ваш час: підписуйтеся на наш канал у Телеграмі – там публікуємо тільки 2-3 найважливіші новини за день!