Прикарпатців закликають долучитися до всеукраїнської акції і прибрати береги водойм

У суботу, 23 березня, Івано-Франківський рибоохоронний патруль організовує прибирання берегів водойм.

У рамках проведення всеукраїнської акції “Чисті водойми – екологічно здорова країна”, ініційованої Державним агентством рибного господарства України, Івано-Франківський рибоохоронний патруль просить долучитися до прибирання берегів водойм всіх небайдужих громадян, представників державних органів, органів місцевого самоврядування, природоохоронних громадських об’єднань, повідомляє Дзеркало медіа.

У суботу о 10:00 працівники рибпатруля розпочнуть очищати береги Бистриць Надвірнянської та Солотвинської в межах  Івано-Франківська, Ворони в межах  Підлужжя, Прута в межах Прутівка Снятинського району (біля новозбудованої дамби).

“Сподіваємося на підтримку громадськості, комунальних служб під час проведення всеукраїнської акції, присвяченої Всесвітньому дню води.

Читайте також: Купи сміття і бездоріжжя. Інша Коломия: фотопроект

Кожен може взяти участь в проведенні акції та очистити береги водойм від сміття як на запропонованих ділянках, так і за власним вибором. Адже працювати будемо для самих себе, задля власного здоров’я, своїх дітей, нашої природи і, зокрема, рибних запасів”, – йдеться у дописі.

Для додаткової інформації, долучення до акції та координації дій просять телефонувати за номером: (0342) 78-62-82.

Читайте також: 50 мішків сміття зібрали неподалік Музею писанки: БФ “Покуття”, “Коник Хелп” та студенти політехнічного коледжу долучилися до #Trashtag