Прикарпатці стали переможцями Кубка Європи зі спортивної ходьби

Чоловіча і жіноча команди України зі спортивної ходьби на 50 кілометрів стали переможцями Кубка Європи зі спортивної ходьби, який проходив в литовському Алітусі. У складі чоловічої команди йшли Іван Банзерук, Валерій Літанюк, Сергій Будза і Дмитро Собчук, інформує Фіртка. Найшвидше з них дистанцію подолав Банзерук. Результат 3:48.40 год забезпечив йому шосте місце й олімпійський норматив. Літанюк з особистим рекордом фінішував сьомим (3:51.27 год). Сергій Будза посів 13-те місце (3:57.34 год), а Дмитро Собчук – 23-тє (4:03.13 год). Зазначимо, що на минулому Кубку Європи українці також перемогли. У жінок до перемоги команду привели Валентина Мирончук, Олена Собчук, Христина Юдкіна і Людмила Шелест. При цьому відразу троє з них фінішували у першій вісімці й з особистими рекордами. Мирончук була четвертою (4:15.50 год), Собчук – шостою (4:17.07 год), а Юдкіна – восьмою (4:19.57 год). Людмила Шелест посіла 17-те місце (4:36.05 год). На старт Кубка Європи ще не виходили чоловіки й жінки, які змагаються зі спортивної ходьби на 20 км.