Прикарпатські атовці відстоюють свої права на землю в суді

Близько 20 атовці сьогодні в господарському суді намагалися відстояти право на землю, яке їм виділила міська рада. Колишній депутат міської ради і бізнесмен Роман Тимків хоче скасувати рішення міської ради і повернути землю собі, адже користувався нею більше 10 років.

Підтримку атовцям висловила Міська асоціація учасників АТО на чолі з її головою Василем Андрієвим. Атовці у справі виступають третьою стороною, пише Місто.

Судові спори йдуть за ділянку по вул. Надрічна площею 0,7976 га, яка десятки років була в оренді фірми “Плюс 999”, засновником якої є екс-депутат міської ради, директор “Львівського бронетанкового заводу” Роман Тимків”, пише “Побудовано в ІФ”.

Фірма Романа Тимківа, який розкрадав бронетанковий завод, хоче подовжити договір оренди з міською владою ділянки, на якій в майбутньому мають збудувати квартири для учасників АТО, – пояснює Андріїв.

Самого позивача Тимківа сьогодні в залі суду не було. Зіславшись на поганий стан здоров’я, він надав суду підтверджуючу медичну довідку. Через це справу перенесли на 2 травня.