ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Прикарпатець переміг у чемпіонаті України з півмарафону

В рамках традиційного Ковельського міжнародного пробігу на Волині відбувся чемпіонат України з півмарафону. У чоловіків перемогу з гарним результатом здобув прикарпатець Ігор Гелетій (ШВСМ) – 1:06.52, пише Sport.if.ua. Для порівняння – цей час швидший, ніж показав два тижні тому на Київському півмарафоні найкращий з українців Роман Романенко. Далі на п’єдесталі розташувалися два атлети основного складу збірної – волинянин Юрій Русюк (1:07.03) та Ігор Русс з Київщини (1:09.03). Вихованець Івано-Франківської ОДЮСШ Пасічний Степан зайняв 15 місце в змаганні чоловіків та п'яте місце у молодіжному заліку U-23. Пчелінцева Вікторія (Івано-Франківська ОДЮСШ) показала 11-ий результат, який у змаганні серед молоді U-23 став третім. Найкращі учасники турніру у вересні в Сараєво (Боснія і Герцеговина) візьмуть участь в чемпіонаті Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій з півмарафону. Командну перемогу здобули представники Рівненщини, а друге місце розділили команди Івано-Франківської і Харківського областей. Нагадаємо, коломиянин Андрій Сочка увійшов до 500 кращих марафонців світу. Підписуйтеся на “Дзеркало медіа” у Telegram і читайте важливі та цікаві новини Коломиї та Прикарпаття.