Прийняти на реабілітацію прикарпатських бійців АТО готові у Хорватії

В ході зустрічі керівництва ОДА та представників хорватського посольства  11 березня обговорили можливість надання українським військовослужбовцям реабілітації у медичних закладах Хорватії, пише Галка.

1-ий секретар Посольства Хорватії в Україні Єлена Періч акцентувала увагу на реальних кроках втілення обопільного співробітництва та розповіла про програму психологічної адаптації військовослужбовців на батьківщині,передає прес-служба ОДА.

«Наші практичні навики у лікуванні учасників бойових дій визнані на державному рівні, – зазначила Єлена Періч. – У лікувальних закладах функціонують 15 відділень, які надають психологічну допомогу військовим. Програма реабілітації триває впродовж двох тижнів, її особливістю є індивідуальний підхід до кожного потребуючого».

«Сьогодні українським бійцям АТО вкрай необхідна психологічна реабілітація, – наголосив Сергій Басараб. – Зважаючи на ваш позитивний досвід у лікуванні військовослужбовців, сподіваємося на плідну співпрацю із залученням хорватських психологів, яку можна буде реалізувати у реабілітаційному центрі, який функціонуватиме на Прикарпатті».