Прикарпатців з інвалідністю запрошують у Дуже Особливу Подорож. ФОТО

“Дуже Особлива Подорож” – це екскурсії для дітей та підлітків із інвалідністю.

Подорож уже вдруге відбудеться під час Книжкового Арсеналу 2017, що триватиме з 17 по 21 травня у Києві. Цього року також окрему екскурсію в рамках ініціативи організують і для дорослих, повідомляє Галка.

Понад 40 дітей та підлітків з різними особливостями розвитку взяли участь в минулорічних екскурсіях на найбільший книжковий ярмарок країни в Мистецькому Арсеналі, відвідавши і дорослу, і дитячу, і усі можливі програми і зони. Ініціативу започаткувала українська письменниця Катерина Бабкіна, а окрім запрошень та безкоштовного входу для супроводу і спеціального транспорту за потреби, учасники екскурсій отримали особливий досвід – хостів-ровесників.

Понад 40 дітей та підлітків зголосилися пройти спеціальну підготовку разом з Катериною Бабкіною, дитячим дефектологом Єленою Івануною та координатором груп Тетяною Коробкою, і під наглядом дорослих, котрі можуть допомогти в випадку нестандартної небезпечної ситуації, самі провели тригодинні екскурсії неймовірним книжковим ярмарком.

Цього року завдяки співпраці з організацією “Бачити серцем”, котра спеціалізується на дозвіллі та догляді за дітьми та підлітками з інвалідністю, “Дуже Особлива Подорож” може прийняти ще більше гостей, а також – організовує окрему екскурсію для дорослих.

Стати волонтером-хостом “Дуже Особливої Подорожі” діти та підлітки можуть, заповнивши самі або з батьками до 15 квітня оцю заявку (http://bit.ly/2neFiRb).

Вирушити в “Дуже Особливу Подорож” запрошують дітей та підлітків з інвалідністю до 14 років – заповнити, заявку можна тут ( http://bit.ly/2nkEJCe), а всіх, кому більше 14 – просять заповнити заявку ось тут (http://bit.ly/2nv4KO6).

Читайте також: БФ “Покуття” знову навідався з подарунками до Мишинського ДНЗ. ФОТО