Прикарпатці незаконно переправляли громадян Індії до країн ЄС у дерев’яних корбках. ФОТО+ВІДЕО

У населеному пункті Велика Копань, що у Виноградівському районі Закарпатської області були затримані двоє жителів Івано-Франківщини, які причетні до діяльності міжнародного злочинного угрупування.

Дані особи саме мали завершити переправлення трьох громадян Індії до однієї з країн ЄС. Аби замаскувати свої дії, учасники злочинної групи перевозили іноземців, помістивши їх в дерев’яний короб в вантажному мікроавтобусі, повідомляє КУРС із посиланням на на Державну прикордонну службу.

Одночасно у Києві правоохоронці затримали організатора каналу незаконної міграції – громадянина Шрі-Ланки, який постійно проживає на території України. Іноземця взяли під час отримання ним частини коштів у розмірі близько 100 тисяч гривень. Загальну суму вартості своїх послуг він оцінив у 300 тисяч гривень. За ці гроші організатор обіцяв доставити групу мігрантів до Угорщини.

news_20160809_072532_1470716732__large

На даний час тривають невідкладні слідчі дії. Усім членам оргугрупування оголошено підозру за незаконне переправлення осіб через державний кордон України.