Прикарпатський поет Олександр Букатюк презентував нову збірку. ФОТО

Сьогодні, 22 лютого, у Франківську Олександр Букатюк презентував свою нову збірку віршів “Мадонна миру”, яка є продовженням попередньої збірки “Мадонна Майдану”.

Вірші, що увійшли до збірки, в основному були написані під час війни на Сході, інформує “Дзеркало Коломиї” з посиланням на ГК.

“Це – сама Україна, це Богородиця, це жінка, в якої хтось загинув в АТО. Мої переживання і рвання туди йти вилилось у ці вірші. Я не робив нічого там, тож мусив робити тут”, – розповів Олександр Букатюк.

Євген Баран, голова обласної організації Національної спілки художників України, зазначив, що насправді небагато людей вірять в те, що пишуть – і Олександр є одним з таких диваків.

Довідка: Олександр Букатюк – поет, член НСПУ, керівник «літературної студії “Бистрінь” ім. Нестора Чира»; засновник та ініціатор Всеукраїнського літературного об’єднання “Поетквартал”, лауреат Івано-Франківської міської премії імені Івана Франка.

Народився 9 квітня 1985 року в смт Битків Надвірнянського р-ну, Івано-Франківської обл. Служив у ЗСУ. Навчався у ПНУ ім. В. Стефаника.

Творче кредо:
“писати – це дихати
дихати – це жити
жити – це любити”.