Прикарпатські поліцейські допомогли дітям з соціального закладу підготуватися до свят. ФОТО

Дружні візити прикарпатських поліцейських до Івано-Франківского обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей вже давно стали доброю традицією. У “чистий четвер” працівники івано-франківської ювенальної превенції навідалися сюди, щоб допомогти працівникам та вихованцям закладу належно підготуватися до Великодня. 

Про це інформує УПД ГУНП в Івано-Франківській області.

Спочатку поліцейські разом з дітьми наводили лад на подвір’ї центру, прибирали майданчики, перекопували клумби, чистили газони. Спільна праця та неформальна обстановка, як зазначає начальник відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в Івано-Франківській області підполковник поліції Алла Бойчук, сприяє більшій відкритості підлітків до спілкування з правоохоронцями. Роблячи корисну справу у такій невимушеній атмосфері діти з сімей, що потребують тимчасової підтримки, охочіше діляться своїми проблемами з дорослими, які піклуються про них.
Також частина вихованців центру сьогодні отримала можливість спробувати себе у оформленні традиційних Великодніх атрибутів – писанок та декоративних яєць. Працівники ювенальної превенції разом з дітьми побували у вищому художньому професійному училищі №3 Івано-Франківська, де проводився майстер-клас з традиційного писанкарства та інших сучасних технік декорування. Учні цього закладу розповіли юним гостям про особливості кожної з них та допомогли дітлахам власноруч зробити такий Великодній символ. Дівчатка та хлопці з захопленням та ентузіазмом взялися до роботи, і хоча не все відразу вдавалося зробити, задоволення від творчого процесу отримали усі.
А ще приємні передвеликодні клопоти, розділені з працівниками поліції, додали дітлахам, які з різних причин опинилися у цей час поза батьківською домівкою, святкового настрою та відчуття наближення Великоднього дива.