Прикарпатські митці змагаються за обласну премію імені Ярослава Лукавецького. ФОТО

Сьогодні під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка відбулося засідання комісії із присудження обласної премії в галузі мистецтва та архітектури імені Ярослава Лукавецького.

На розгляд комісії було запропоновано роботи кількох прикарпатських митців. Розглянувши кандидатури та ознайомившись із доробками номінантів премії, присутні, шляхом таємного голосування, допустили до наступного етапу конкурсу наступних претендентів.

У галузі архітектури і дизайну перемогу виборюватимуть Богдан Гладкий, пропонований Івано-Франківським ОКТ УРК “Українське реєстрове козацтво” за створення монументально-декоративних творів, і Володимир Бойків, пропонований Спілкою художників “КОЛО-МИ-Я”, за творчі здобутки в дизайні рекреаційних, відпочинкових та побутово-ужиткових комплексів.

На першість у галузі образотворче і народне мистецтво претендуватиме Галина Вінтоняк, пропонована Національним музеєм народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського за особистий вагомий внесок у розвиток образотворчого мистецтва краю.

Окрім того, троє кандидатів, а саме, Володимир Слободян, пропонований  Івано-Франківською обласною організацією Національної спілки художників України за популяризацію українського декоративно-прикладного мистецтва,

Галина Теремко,  пропонована Івано-Франківським обласним осередком Національної спілки майстрів народного мистецтва України за популяризацію українського декоративно-прикладного мистецтва та Наталія Гуць, пропонована Рожнятівським будинком дитячої та юнацької творчості за популяризацію українського декоративно-прикладного мистецтва, претендуватимуть на отримання премії у галузі народного мистецтва.