Прикарпатські абітурієнти зможуть визначити результати пробного ЗНО в онлайн-режимі

У суботу, 1 квітня, пройде пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, з інших предметів тестування проведуть 8 квітня.

Цьогоріч для учасників пробного зовнішнього оцінювання діятиме спеціальний онлайновий сервіс, з допомогою якого можна визначити результат тестування, інформує “Дзеркало Коломиї” з посиланням на Департамет освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

Сервіс буде доступний з 1 квітня на сайті Українського центру оцінювання якості освіти та в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО, створених на сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Для того щоб отримати результат з певного навчального предмета, необхідно виконати такі кроки:

· за персональним номером і паролем увійти до сервісу визначення результатів;

· натиснути кнопку “Завантажити електронний бланк А” в особистому кабінеті;

· заповнити бланк А, перенісши до електронної форми відповіді, надані в бланку відповідей під час проходження пробного ЗНО;

· ознайомитися зі Схемою нарахування балів за виконання сертифікаційної роботи, розміщеною в інформаційному бюлетені, який учасники пробного ЗНО отримають у пункті проведення пробного ЗНО;

· самостійно визначити орієнтовну кількість балів за виконання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю;

· зазначити встановлений бал за результатами власного оцінювання, натиснувши кнопку “Завантажити електронний бланк Б”.

Учасники пробного ЗНО зможуть вносити відповіді до сервісу впродовж чотирьох днів із дня проходження певного тестування.Ознайомитися з результатами пробного ЗНО та завантажити картку учасника з української мови і літератури можна буде 08 квітня 2017 року, з інших навчальних предметів – 14 квітня.

Результати проходження пробного тестування зможуть отримати лише ті особи, які внесуть свої відповіді до сервісу визначення результатів.

Раніше повідомлялося, що у ЗНО можуть взяти участь до 260 тисяч осіб.