Прикарпатка з львів’янкою побилися через переписку у соцмережі

У Калуші одна молода жінка побила іншу. Попередньо вони добре полаялися у соцмережі. Тож, одна з них втрішила з’ясувати стосунки віч-на-віч.

Для сміливості трохи випила. Уродженка Бродівського району Львівської області, яка вийшла заміж за калушанина та має малолітню дитину, прийшла до помешкання іншої калушанки у стані алкогольного сп’яніння.

Пам’ятаючи образу на знайому, вона одразу накинулася на неї та почала тягати за волосся, пишуть ”Вікна”.

П’яна жінка схопила свою “кривдницю” ззаду за волосся та із силою почала тягнути її на сходову клітку. Попутньо добряче вдарила її ще і до дверей та нанесла кілька ударів кулаками. “Наносячи кулаками рук удари в ділянку грудної клітки та рук, вона виштовхала жінку на коридор, із силою вдаряючи рукою по голові, вирвавши таким чином жмут волосся”, — йдеться у матеріалах справи.

Лише на сходах несподівано побитій калушанці вдалося вирватися та втекти додому. Пізніше медики діагностували у неї легкі тілесні ушкодження: синець в ділянці грудної клітки справа, синці у ділянці лівої руки, синці та садна в ділянці правої руки тощо. Протверезіла обвинувачена в судовому засіданні вину свою визнала повністю та просила її суворо не карати.

Суд призначив їй 850 гривень штрафу.