Прикарпатець отримав вирок за ухиляння від мобілізації

Два роки умовно отримав прикарпатець за ухиляння від призову.

Долинський районний суд розглянув кримінальну справу про обвинувачення гр. П. за ст. 336 КК України, який 12 травня 2015 року без поважних причин не прибув в Долинський ОМВК, незважаючи на те, що отримав повістку наручно і був попереджений про кримінальну відповідальність, і таким чином, умисно ухилився від призову за мобілізацією.

Підсудний гр. П. в судовому засіданні свою вину у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення визнав повністю та пояснив, що в нього на утриманні є неповнолітня дочка.

Чоловік дійсно отримав повістку та був попереджений про кримінальну відповідальність за ухилення від мобілізації., однак злякався і вирішив ухилитися від мобілізації. У вчиненому розкаюється, просить судового його не карати. Просить не допитувати свідків по даній справі та не досліджувати інших доказів.

Суд визнав гр. П. винним у вчиненні злочину, передбаченого 336 КК України та призначити йому іспитовий строк два роки, зобов’язав періодично з’являтися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи, повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця праці та проживання, на виїжджати без дозволу органу кримінально-виконавчої системи за межі України.

Джерело: versii.if.ua