Прикарпатець Андрій Ткачів створив популярний стартап і отримав півмільйона доларів інвестицій. ФОТО

Нещодавно краківський стартап CallPage, заснований українцями, серед яких франківець Андрій Ткачів, привернув новий раунд інвестицій від польських капіталістів, серед яких засновник найбільшої в Європі мережі поштоматів InPost Рафал Бжоска.

 На просування свого проекту хлопці отримали 500 000 доларів інвестицій, інформують”Вікна” з посиланням на Типовий Франківськ.
Проект CallPage заснували три українця: Ростислав Кнап, Андрій Ткачів і Сергій Бутко, які переїхали з України в Польщу в різний час і за різних причин. Уже в Польщі вони познайомилися і створили CallPage – віджет, який дозволяє швидко зв’язати клієнта і торговця по телефону.

Про те, як прийняти в житті правильне рішення, виносити, народити та реалізувати ідею, підібрати команду, працювати «в поті чола», вперто йти до поставленої цілі та привабити інвестора, а також про те як створювався CallPage розповів франківець, один з авторів проекту, Андрій Ткачів.
Андрій навчався у Польщі, де і познайомився зі співавторами проекту. Ще на першому курсі він з одногрупниками створив перший комерційний проект – порносайт, який функціонує до цього часу і приносить пасивний дохід. Після цього було ще кілька проектів, останній з яких визнали найбільш скандальним польским стартапом 2015 року. Всі проекти, так чи інакше, були звязані з ІТ технологіями, а саме веб розробкою.
Ідея CallPage виникла у липні 2015 року. Хлопці зібрали команду, зробили прототип продукту і отримали 50 000 доларів інвестицій. У вересні запустили першу версію Callpage і отримали перших клієнтів.

На даний момент чисельність команди складає 20 людей. До грудня планують розширити до 30. Хлопці знімають великий офіс в центрі Кракова, де всі разом працюють.

Callpage – віджет, що дозволяє у швидкий спосіб звязати клієнта і менеджера з продажу. Наш продукт направлений на збільшення конверсії з веб сайту. Callpage аналізує відвідувачів сайту і за допомогою алгоритмів за принципом scoring system вибирає зацікавлених і пропонує їм залишити свій телефон. За допомогою VoIP телефонії сервіс звязує потенційного клієнта з менеджерами.
Ардрій каже, що  на ринку є багато похожих продуктів, особливо на російському. Але до цього часу ні одному з аналогів не вдалось вийти на європейский і американський ринок. Напевне, для досвідченого програміста не є складним написати код, що буде дзвонити за допомогою технології VoIP використовуючи готові cloud сервіси. Але зробити з цього бізнес, з мінімальною ціною зв`язку напряму від провайдера, з алгоритмами скорінг системи і обробки великої кількості даних – це ускладнює задачу.