Претендент на участь у Євробаченні від України підтвердив, що виступав в окупованому Криму

Фіналіст нацвідбору на Євробачення співак SunSay підтвердив, що виступав в окупованому Криму на нерозрекламованому, приватному заході.

“Концерт у Севастополі був у маленькому барі дуже близької моєї подруги. Концерт не рекламувався, це був дуже маленький концерт”, – підкреслив Андрій Запорожець (SunSay) в ефірі “Радіо Аристократи”.

Музикант також згадав, що відвідував на півострові Балаклаву. При цьому він наголосив, що не мав жодних негативних відчуттів з цього приводу.

Фіналіст Євробачення сказав, що всередині нього “немає війни”, він має тісні зв’язки з російськими музикантами і публікою і не ділить своїх шанувальників за національністю. А також половину колективу SunSay, як розповів Андрій Запорожець, складають мешканці Росії.

“У мене величезна аудиторія в Росії. Мене там люблять і чекають. Ця аудиторія довго формувалась – ще задовго до сумних подій. Для мене немає значення – концерт у Львові, чи у Москві. Я не ділю свою аудиторію. Люди, які засуджують мене – це, мабуть не моя аудиторія. Але я можу їх зрозуміти. У нас сильний зв’язок з Росією. Ми пишемося у Санкт-Петербурзі. У нас насправді половина колективу SunSay – росіяни. Я не виправдовуюсь, але я продовжуватиму виступати в Росії”, – запевнив він.