“Потяг ЄС вже пішов, відчепивши український вагон” – нардеп Лещенко

Євросоюз втомився від непорозумінь, що відбуваються в Україні. Про це в “Новом времени” написав нардеп Сергій Лещенко.

Закон про електронне декларування, що став каменем спотикання, так і не виправили. Україну вивели з безвізового пакету з Грузією. І сміливість старшого товариша зникла. Тепер він закликає якнайшвидше прийняти поправки, щоб виправити становище. Але потяг уже пішов, відчепивши український вагон“, – повідомляється у блозі.

Сергій Лещенко вважає: рішення відокремити Україну від Грузії означає не просто відстрочку. “Київ випадає з графіка введення безвізового режиму, складеного для двох держав, що знаходяться на одному щаблі інтеграції. Все це ставить під загрозу зняття бар’єрів, оскільки тепер країна може потрапити в один пакет з Туреччиною, що загальмує процес скасування віз на багато місяців, а то й роки“, – зазначив Лещенко.

За словами одного з близьких соратників Ангели Меркель, все, що відбувається в Києві, ускладнює пошук аргументів для друзів України на Заході, яких і так небагато. Крім маніпуляцій з безвізовими законами, у нас розпалася коаліція, процвітає корупція, а імплементація Мінських угод відкладена на невизначений час“, – повідомив він.

Паралельно європейці не бачать результатів боротьби з корупцією. “При цьому європейці виходять зі своїх уявлень, що таке стабільність. Вони бояться, що відставка Яценюка спровокує внутрішню кризу“, – додав Лещенко.