Поліція Прикарпаття готується до святкового періоду

В Головному управлінні Національної поліції в Івано-Франківській області провели інструктивну нараду з керівниками підрозділів превентивної діяльності відділів та відділень поліції краю, на якій було узгоджено дії щодо забезпечення публічної безпеки та порядку, запобігання правопорушенням під час проведення святкових новорічних та різдвяних заходів.

Правоохоронці визначилися з переліком завдань, які необхідно виконати на підготовчому етапі та безпосередньо у період масових святкувань.

Працівники поліції налагоджують взаємодію з представниками органів влади, інших правоохоронних структур, головами релігійних громад та громадських формувань, щоб попереджати та оперативно реагувати на виниклі правопорушення. Водночас узгоджується розташування сил та засобів поліції для найефективнішого їх використання у святкові дні.

Напередодні новорічних свят працівники поліції особливу увагу надаватимуть контролю за реалізацією піротехнічної продукції, попередженню та виявленню фактів незаконної вирубки і продажу хвойних дерев. Також заплановано проведення оперативно-профілактичних відпрацювань територій, де проводитимуться святкові заходи.

PM753image002 PM445image004 PM429image001 PM289image003

Джерело: Станіславське ТБ з посиланням на прес-службу поліції.