Додому Новини Pokemon Go б’є рекорди за кількістю скачувань

Pokemon Go б’є рекорди за кількістю скачувань

0
Поділитися

Інтернет-магазин App Store американської компанії Apple повідомляє, що гра Pokemon Go б’є рекорди за кількістю скачувань.

Тільки за перший тиждень продажів – з 6 липня – число завантажень цієї гри, як повідомляє компанія, було більшим, ніж будь-якої іншої гри будь-коли, повідомляє Укрінформ.

Напередодні гра Pokemon Go, яка стала неймовірно популярною у багатьох країнах світу, стала офіційно доступна в Японії – країні, де ці комп’ютерні істоти і були вигадані, передає BBC. Спочатку вона продавалася в США, Австралії, Нової Зеландії та ще кількох країнах.

Менш ніж за три тижні вона стала світовою сенсацією. Приміром, Pokemon Go опинилася в лідерах рейтингу безкоштовних програм американського iTunes.

Ажіотаж навколо гри призвів до підвищення на 25% вартості акцій компанії Nintendo, що володіє правами на франшизу. А поки весь світ охоплений лихоманкою гри Pokemon Go, голлівудські студії б’ються за право володіння японською франшизою. У підсумку фільм про пакемонів зніме Legendary, яку в січні ц.р. придбав китайський конгломерат Wanda