Подробиці зґвалтування у Франківську неповнолітньої студентки

Студентка Прикарпатського національного університету розклеювала агітаційні матеріали однієї з політичних партій на вулиці Коновальця біля Європейської площі, де й зустрілась із кривдником.

До неї підійшов незнайомець, який відрекомендувався перевіряючим зі штабу. Він сказав, що студентка неправильно роздає агітаційні матеріали, та запропонував їй допомогти йому розклеїти агітаційні листівки на вулиці Ребета.

Чоловік зайшов до магазину, купив вино та заманив 17-літню дівчину на річку Бистрицю Надвірнянську. Після того, як пляшка спорожніла, дівчина, побоюючись насильницьких дій, намагалася втекти. Однак захмелілий молодик вдарив її по голові, і вона втратила свідомість. Коли студентка опритомніла, зловмисник почав погрожувати їй нанесенням тілесних ушкоджень, що вона сприйняла як реальну загрозу здоров’ю й життю, і зґвалтував її…

23-річний ґвалтівник теж виявився агітатором від тієї ж політичної партії, що і його жертва. Правоохоронці затримали молодика наступного дня та повідомили про підозру у вчиненні особливо тяжкого злочину. Згідно з ч. 3 ст. 152 КК України, йому загрожує позбавлення волі на строк від 7 до 12 років. Суд застосував до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без визначення грошової застави, чоловік перебуває у СІЗО м. Івано-Франківська.

Зараз йде досудове розслідування, проводиться низка експертиз. Назву політичної партії, на яку працювали ґвалтівник і його жертва, поки що не розголошують.

Як каже керівник кримінальної міліції у справах дітей Івано-Франківського УМВС Алли Лемчак, постраждала дівчина не є уродженкою Івано-Франківської області. Вона проживала у гуртожитку і працювала агітатором у позаурочний час за згодою сенату ПНУ.

Представники політичної партії звернулися до сенату університету з пропозицією співпраці – в позаурочний час розносити та розклеювати агітаційний матеріал. Тож студентка підпрацьовувала за згодою“, – інформує Алла Лемчак.

Джерело: versii.if.ua