Подробиці загибелі 57-річної жінки з Прикарпаття, на яку впало дерево під час негоди

В селі Бабче Богородчанського району на Івано-Франківщині від сильної негоди загинула 57-річна жінка. Її привалило старою липою, яку просто з корінням викорчував ураган.

Як повідомляли ”Вікна” трагедія трапилася близько 15:00 в селі Бабче Богородчанського району: внаслідок сильного вітру на жінку впало дерево. Потерпіла, 1959 року народження, померла ще до приїзду медиків. Як з’ясувалось, жінка заховалась від грози під деревом та отримала травму.

Як стало відомо жінку звати Галина. Вона приїхала приїхала з Богородчан до родичів у село. Пішла на кладовище. З 14 до 15 там мала проходити відправа.

”Почало сильно хмаритися. Жінка заздалегідь із цвинтару пішла додому. Дорогою її та буря застала. Вона за півкілометра від кладовища вже відійшла. Стала під чотирма липами”,  — розповід сільський голова Ігор Андріїв.

Негода в селі тривала до 7 хвилин. За цей час наробила багато шкоди. Сильний вітер та град позривав із хатів дахи та побив шифер. Дерево, під яким заховалася жінка, силою вітру вирвало з корінням. Воно привалило її повністю.
Поруч був ще племінник Галі. Але його лише зачепило тією липою. А жінка врятувалася б, якщо зробила б ще хоч один крок вперед. А так її повністю завалило, одні ноги лишилися. Померла на місці, – додає голова.

Читайте також: На Прикарпатті внаслідок буревію загинула жінка