Середмістя Києва почали звільняти від зовнішньої реклами. ФОТО

У столиці реалізовують пілотні проекти щодо впорядкування рекламних конструкцій.

Про це повідомляє прес-служба КМДА, пише Дзеркало Коломиї.

Перші пілотні проекти відбудуться у межах від площі Льва Толстого до площі Контрактової. До переліку увійшли вулиці: Велика Васильківська (від площі Льва Толстого до вул. Хрещатик), Хрещатик, Грушевського (від Європейської площі до стадіону “Динамо”), Володимирський узвіз, Боричів узвіз, Поштова площа, Сагайдачного.

Вже сьогодні мешканці Києва, гості можуть спостерігати як наше місто змінюється. Частина Хрещатику, Володимирський узвіз, вулиця Сагайдачного вже вільні від засилля зовнішньої реклами. Реалізація пілотних проектів продовжується. На вулицях, що увійшли до пілотів, кількість конструкцій зменшена в 4 рази – із існуючих 268 до 71 конструкції. На прикладі цих вулиць ми побачимо, яким Київ стане вже протягом найближчих року-півтора, після розроблення та впровадження схем вулиць”, – сказав заступник голови КМДА Олексій Резніков.

Реалізація пілотних проектів передбачає демонтаж усіх конструкцій, які не відповідають вимогам, та встановлення конструкцій узгодженого типу в дозволених місцях.

Читайте також: У середмісті Коломиї хочуть заборонити розміщення зовнішньої реклами.

Оператори, власники рекламних засобів, що розміщені в зоні проектування, вже розпочали роботи з демонтажу конструкцій і підготовчі роботи для монтажу нових.

Для виконання цього проекту необхідно виготовити та змонтувати 56 одиниць конструкцій сучасного типу на загальну суму близько 4 млн грн. Загальний обсяг інвестицій у проект для операторів із врахуванням усіх робіт і зобов’язань за контрактами складає понад 5 млн грн.

Читайте також: Коломийські вітрини без рекламного хаосу. Частина третя.