Підприємець на Коломийщині віддав орендовану ним землю учасникам АТО

Сільський голова Загайполя Василь Довганюк і не сподівався, що сесія сільради, на якій вирішувалося питання земельних ділянок для учасників АТО, закінчиться без конфліктів. Тим більше, що конфліктна ситуація назрівала від початку сесійного засідання. Однак можливий скандал погасила одна людина. Про це піде мова нижче.

З найгарячішої теми сесія й розпочалася. Суть така. До народного депутата Юрія Тимошенка надійшла заява від мешканців села зі скаргою на війта.

У заяві йдеться про те, що сільський голова села Загайпіль ставиться з неповагою до захисників України і не надає їм законні земельні ділянки так, щоби нікому не нашкодити.

Натомість надав землю на громадському пасовищі, чим викликав гнів і спротив людей, які випасають там худобу – “налаштував громаду проти воїнів АТО”, як прокоментувала заяву одна мешканка села.

Війтові докоряли на сесії, чому він, перед тим як забирати землі пасовища, не провів громадське обговорення.

На заяви воїнів АТО про відмову від землі на пасовищі з просьбою надати їм ділянки з резервних земель сільради він відповіді не надав. І не допомогли жодні пояснення пана Довганюка, мовляв, 35 гектарів пасовища однак повністю не використовуються. А вільних для обробітку земель сільрада просто не має. Якщо одним дати, то треба в інших забрати.

Грозові хмари над головою війта почали загрозливо групуватися. Захищати його не було кому. І тут цілком неочікувано піднімається місцевий підприємець Іван Наливайчук і заявляє, що готовий віддати воякам майже шість гектарів орендованої ним землі.

Депутати відразу підрахували, що в такому випадку вояки отримають по півтора гектара земельного наділу кожен.

Цим рішенням задовольнилися усі, навіть підприємець, бо не буде платити за оренду.

Іван ДЖИНДЖУРА