Першоквітневий жарт компанії Google призвів до масових скарг

Всесвітня компанія Google через скарги користувачів змушена була прибрати першоквітневу кнопку у своєму поштовому сервісі Gmail, яка надсилала жартівливі повідомлення під час листування, повідомляє ВВС.

Користувачі скаржилися на те, що через це у них виникли проблеми на роботі. Кнопка з’явилася поруч зі звичайною кнопкою “відправити” й дозволяла завершити гілку листування через надсилання анімованого зображення міньйона, який викидає мікрофон.

Форуми Google, де обговорюються технічні нововведення сервісу, накрив шквал скарг. Після цього компанія прибрала кнопку та вибачилася.

Схоже, цього року ми розіграли самих себе”, – йдеться у заяві Google.

Розробники кажуть, що через технічний збій нововведення спричинило більше проблем, ніж сміху. “Нам дійсно дуже шкода”, – перепросили у компанії.

Кидання мікрофону (так званий MicDrop) – популярний мем, який означає, що людина застосувала “фінальний аргумент”, після чого продовжувати бесіду немає сенсу.

У Google не змогли одразу пояснити причину і технічні деталі збою.

Водночас у компанії повідомили, що користувачі, які все ще можуть бачити кнопку, мають змогу позбавитись її через перезавантаження Gmail.

Розробники відзначають, що не запроваджували першоквітневу кнопку для акаунтів своїх корпоративних клієнтів.

Дякуючи MicDrop я втратив роботу”, – написав один з користувачів на форумі Google.

Я письменник, в мене був дедлайн. Я вислав мої статті моїй начальниці, й жодної відповіді від неї не отримав. Випадково я вислав мейл, використовуючи MicDrop-кнопку”, – пояснив юзер.

Інша скарга стосувалася ненавмисного використання кнопки з міньйоном у переписці з департаментом працевлаштування однієї компанії, що до цього тривала три місяці.

Ще один користувач поскаржився, що разом з першоквітневим мемом надіслав “важливий лист тридцятьом адресатам”.

Користувачів попереджали про нову кнопку спеціальним повідомленням, як тільки вона з’явилася.

Крім того, користувачі Gmail, які активували можливість “відмінити надсилання”, мають можливість скасувати вже надіслані листи з міньйоном.

Google анонсувала появу свого поштового сервісу Gmail 1 квітня 2004 року. Тоді в мережі почалися дебати про те, чи не був той анонс першоквітневим жартом.

160401125646_gmail_button_640x360_gmail_nocredit