“На Прикарпатті – дефіцит робочої сили”, – перший віце-прем’єр України . ФОТО

Сьогодні, 17 лютого, в Івано-Франківську відбулося засідання Ради з просування експорту при Мінекономрозвитку, на якому був присутній  Степан Кубів.

За його словами, на Прикарпатті – дефіцит робочої сили, інформує Дзеркало Коломиї з посиланням на Галку.

Степан Кубів наголосив, що з регіонального успіху складається успішність держави. І сьогодні без децентралізації, ефективної та прозорої діяльності бізнесу не можна говорити про успішну Україну. Тому посадовцю було дивно чути, що маючи 28-35 тис. прикарпатців, які можуть бути працевлаштовані ми відчуваємо дефіцит робочої сили. Робочих місць створюється більше, ніж є бажаючих працювати. Це на переконання Кубіва є викликом для центральної та регіональної влади.

Степан Кубів зазначив, що уряд напрацював дорожні карти, які повинні покращити стан підприємства, медицини, освіти, також в планах уряду є  розширення експортних можливостей.

“Можливості Франківщини у цьому плані великі”, – сказав він.

Під час заходу також розповіли, що колега Кубіва з робочим візитом була на Африканському континенті. Там Україну вважають перспективною. Така ж ситуація у Бангладеші.
Стабільність валюти, нові ринки, справжня конкуренція є запорукою успіху у сфері експорту, сказав Кубів і наголосив на потребі розвивати IT-сферу.