Додому Новини Політика Першим заступником очільника Коломийщини став Нестор Печенюк

Першим заступником очільника Коломийщини став Нестор Печенюк

0
Поділитися
Першим заступником очільника Коломийщини став Нестор Печенюк
Раніше Нестор Печенюк вже обіймав посаду заступника тодішнього голови РДА Михайла Вінтоняка. Також був на посаді заступника мера Коломиї Богдана Юращука

Коломийська райдержадміністрація завершила формування адміністративно-управлінського апарату. Про це на нараді з сільськими та селищними головами повідомив очільник району Любомир Глушков.

«Мною прийнято рішення, яке погоджено з головою Івано-Франківської ОДА Олегом Гончаруком, про призначення на посаду свого першого заступника Нестора Печенюка. Це людина, яку всі добре знають. Адже раніше у вас були побоювання, що це місце займе чужа для вас людина. Але її ви добре знаєте, з нею співпрацюєте, – звернувся до голів сільських і селищних рад Любомир Глушков. – Це високопрофесійний спеціаліст. Він зможе допомогти нашій команді спільно реалізовувати всі ті завдання, які сьогодні стоять перед районом і які поставив нам президент України».

Робота у райдержадміністрації для Нестора Печенюка не нова. Раніше він вже обіймав посаду заступника тодішнього голови РДА Михайла Вінтоняка. Також був на посаді заступника мера Коломиї Богдана Юращука.

–          Йти працювати на цю посаду для мене було досить важке, але виважене рішення, – зізнається Нестор Печенюк. – Зараз настали часи, які потребують кардинальних змін. Про це говорять ті законодавчі акти, які прийняли на сьогоднішній день. Думаю, що разом ми успішно вирішимо всі поставлені завдання.

Новини Коломийщини