Очільник патрульної поліції Франківська заперечує факт побиття ним ветерана АТО

Начальник патрульної поліції Івано-Франківська Дмитро Міхалець прокоментував заяви про побиття ним ветерана АТО, пораненого під Іловайськом.

На своїй сторінці в мережі Фейсбук він спростовує факт побиття.

Вчора до мене в кабінет прийшов чоловік, який вже був налаштований на конфлікт. Але про це пізніше, трохи передісторії.

5 вересня на Січових Стрільців автомобіль BMW стояв з порушенням ПДР, на що звернули увагу патрульні. І винесли постанову. А вчора водій прийшов постанову оскаржувати. Він поспілкувався з моїм заступником. Спілкувались довго, але один одного не зрозуміли, на жаль.

І тут чоловік увірвався до мого кабінету. Почав розвивати конфлікт, кидати документи на стіл. В цей час в кабінеті була командир батальйону, і нам здалось, що своєю толерантною розмовою виводили чоловіка з себе, тому намагалися його заспокоїти. Комбат чітко пояснила процедуру оскарження постанови і запропонувала написати скаргу у сектор документального забезпечення і відділ моніторингу, якщо у діях патрульних були неправомірні дії. Та у відповідь ми чули одне: “Я учасник АТО, а ви на мене постанову винесли!”.Після того чоловік кинув у мене своїм посідченням учасника бойових дій. Я попросив його вийти з кабінету, та на моє прохання позитивної реакції не було. Тоді я вийшов з-за столу і взяв скражника під руку, щоб провести, та з його боку був спротив і екскалація конфлікту. А потім сказав, що вийде сам. Я дав йому документи. В цей час за дверима були працівники управління, які чули крики скаржника з кабінету й не розуміли, що відбувається.

В патрульній поліції Івано-Франківська працює чимало учасників бойових дій, але ніхто з них ніколи не дозволяє собі хамської поведінки, ні за яких обставин. Я з повагою ставлюся до всіх, хто захищав незалежність України, але така поведінка бійця – неприпустима. Так само, як неприпустиме рукоприкладство з боку поліцейського до будь-кого. Тим більше, в кабінеті. Тому ми не будемо терпіти некоректну поведінку громадян стосовно поліцейських, але й силу до скаржника ми не застосовували”.