Обговорення по конфлікту Любомира Жупанського з учасником АТО відкладено, бо секретар – на лікарняному

Як стало відомо, наразі обговорення щодо конфлікту Любомира Жупанського з учасником АТО відкладено, поки секретар перебуває на лікарняному.

Як ми писали раніше, днями у ратуші відбулись збори стосовно конфлікту між секретарем міської ради Любомиром Жупанським та учасником АТО Володимиром Островським.

Нагадаємо, на минулу сесію Коломийської міськради, яка відбулася 20 квітня, прийшли учасники АТО. Вони розповіли про прикрий інцидент, який трапився у березні у стінах міської ради з атовцем Володимиром Островським.

“У березні я прийшов до міської ради для вирішення певних формальностей, а саме – приписати сина. Був сам, без дружини, бо вона перенесла кесарів розтин, – розповів чоловік. – Для цього зайшов у приймальню міського голови, і коли спілкувався із працівником міської ради, зайшов Любомир Жупанський. Чиновник одразу ж почав агресивно поводитися – “гавкати”, вживати нецензурні слова та погрожував вдарити”.

З цього приводу учасники АТО написали звернення до депутатів міської ради, у якому просять їх “вирішити відповідність займаній посаді секретаря міської ради Любомира Жупанського, оскільки його недостойна поведінка ображає честь і гідність учасників бойових дій. Цей інцидент дискредитує міську раду, тому вимагаємо негайно провести службову перевірку та звільнити Любомира Жупанського”.

Сам Любомир Жупанський звинувачення учасників АТО заперечує. За його словами, він просто пояснив атовцю, що без жінки приписати дитину не можна. Тоді на сесії міський голова Ігор Слюзар пообіцяв розпочати службове розслідування у найкоротший термін.

На перші збори, які скликали стосовно конфлікту, Любомир Жупанський не прийшов.

Ігор Слюзар сказав, що секретар пішов на лікарняний. Це викликало бурю іронічного сміху з боку учасників АТО та обурення з боку інших представників громадськості.