До Нового року на Прикарпатті відкриють “Бандерівський схрон” для бійців АТО. ВІДЕО

У Клубівцях, що на Тисмениччині, до Нового року відчинить свої двері “Бандерівський схрон”. Це реабілітаційний центр для бійців, які пройшли АТО. Його власними руками розбудовують волонтери, які і самі пройшли Революцію Гідності та війну на Сході.

Про це йдеться у сюжеті 5 каналу, пише Дзеркало Коломиї.

Ігор Чернецький під час Революції Гідності зазнав тяжких вогнепальних поранень. Попри це став волонтером і не раз їздив на Схід. Чоловік розповідає: депресія серед учасників АТО – не дивина. Схожа ситуація і з пораненими учасниками Майдану. Тож вирішив для таких створити реабілітаційний центр “Бандерівський схрон”.

“Бандерівський схрон” на базі старої сільської хати будують від квітня. Все – силами волонтерів. Приїздять на поміч і з інших міст. Зокрема ті, хто після Революції Гідності разом лікувалися у Чехії і тепер називають себе “чеською сотнею”.

Ініціатори кажуть: важливо, щоб центр був доступним і для хлопців на візках. Спеціально для них облаштували окремий санвузол. А біля будинку вже закінчують зводити пандус.

З пацієнтами “Бандерівського схрону” працюватимуть психологи, реабілітологи та масажисти. Усі – на громадських засадах. Крім того, для бійців влаштовуватимуть екскурсії. Особливу увагу тут приділятимуть також творчості. Вже заклали фундамент під майбутню майстерню.

Детальніше дивіться у відеосюжеті.