Додому Новини Політика Новим начальником управління освіти в Коломиї став депутат міськради Любомир Бордун

Новим начальником управління освіти в Коломиї став депутат міськради Любомир Бордун

6
Поділитися

У Коломийській міськраді відбувся конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління освіти. Документи для участі в конкурсі подавали 9 кандидатів, на іспит з’явилося 8 претендентів. За результатами письмової частини екзамену до усної частини (співбесіди) допустили 5 конкурсантів.

В результаті переможцем став 31-річний Любомир Бордун.

Новий очільник освіти 25 жовтня був обраний депутатом до міськради від “Самопомічі”, повідомляє “Дзеркало Коломиї”.

Також Любомир Бордун досі працював заступником директора з навчальної роботи в Коломийській гімназії ім. Грушевського.

Як відомо, з 2008 по 2010рр. працював викладачем підготовчого факультету Київського національного університету імені Т.Шевченка.

Як інформує прес-служба міськради, згідно конкурсу до кадрового резерву міськради рекомендовано зарахувати Юлію Тимків, викладачку гімназії ім. Грушевського.

6 Коментарі

 1. Наша пісня гарана, починай спочатку. Снігова лавина набирає силу. Грицан – брала як усі, Вінтоняк у два рази більше а цьому встигай носити. Коломия – це виходить така собі корупційна Мекка де усі один одного знають і ніхто нікого не здасть. Кругова корупційна порука. Може у когось виникне питання як він у гімназію влаштувався. Як поступив в інститут. Ці гроші потрібно відбити. В гімназії кругове вимагання репетиторства. Уже 1 година коштує 90-100грн. і нікого не цікавить звіди батьки мають взяти ці гроші. Не даш, більше 5-7 мати не будеш, яка б розумницею не була. Я розумію що ви вчителі їсти хочете, але і моя дитина також хоче їсти. Я оплачую 4 вчителів і 2 рази в тиждень. А чи ви хоть 1 допійку з цих грошей спатили податку державі. І тепер подумаєм чи цей начальник який занімався репетиторством і заробляв такі гроші пішов на малу зарплату і чесно працював.

  • Доброго вечора, пане Тарасе! Пишу не стільки, щоб переконати Вас у чомусь чи дискутувати з Вами, а для того , щоб висвітлити й іншу точку зору. Я навчалася в Коломийській гімназії впродовж семи років і не так давно її закінчила, тоді Любомир Бориславович вже був заступником директора. От що хочу сказати : ніхто нікого не змушував і я певна, що не змушує ходити на додаткові завдання. Я закінчила заклад із золотою медаллю, на додаткові ходила з власної волі тільки перед ЗНО і лише на три предмети, які готувала до нього ж. Я ходила на репетиторство не до вчителів, які викладали предмет в моєму класі і моїй групі і тим не менш закінчила відмінно і ніхто 5-7 балів не ставив просто так. Прослідкуйте за своєю дитиною, можливо під носом є недопрацювання, а вчителів звинувачувати – це ж найлегше.
   Любомира Бориславовича, як і більшість вчителів гімназії згадую чесним і справедливим. І не нам судити хто, як, куди поступав і скільки платив і чи буде “відбивати” тим більше я певна, що Ви не були ні членом комісії з прийому вступників, ні директором гімназії . Не думаю також, що ви дуже близько знайомий чи є другом людини, яку привселюдно осуджуєте без аргументів. Тому давайте будемо об”єктивними.
   Я рада, що наше управління очолив молодий, енергійний, розумний керівник, лідер і можу лише привітати нашу освіту з таким здобутком, а Любомиру Бориславовичу бажаю натхнення і терпіння на новій посаді!

 2. Доброго вечора, пане Тарасе! Пишу не стільки, щоб переконати Вас у чомусь чи дискутувати з Вами, а для того , щоб висвітлити й іншу точку зору. Я навчалася в Коломийській гімназії впродовж семи років і не так давно її закінчила, тоді Любомир Бориславович вже був заступником директора. От що хочу сказати : ніхто нікого не змушував і я певна, що не змушує ходити на додаткові завдання. Я закінчила заклад із золотою медаллю, на додаткові ходила з власної волі тільки перед ЗНО і лише на три предмети, які готувала до нього ж. Я ходила на репетиторство не до вчителів, які викладали предмет в моєму класі і моїй групі і тим не менш закінчила відмінно і ніхто 5-7 балів не ставив просто так. Прослідкуйте за своєю дитиною, можливо під носом є недопрацювання, а вчителів звинувачувати – це ж найлегше.
  Любомира Бориславовича, як і більшість вчителів гімназії згадую чесним і справедливим. І не нам судити хто, як, куди поступав і скільки платив і чи буде “відбивати” тим більше я певна, що Ви не були ні членом комісії з прийому вступників, ні директором гімназії . Не думаю також, що ви дуже близько знайомий чи є другом людини, яку привселюдно осуджуєте без аргументів. Тому давайте будемо об”єктивними.
  Я рада, що наше управління очолив молодий, енергійний, розумний керівник, лідер і можу лише привітати нашу освіту з таким здобутком, а Любомиру Бориславовичу бажаю натхнення і терпіння на новій посаді! 🙂

 3. пане Тарас а ви обіжений чи шо? завжди будуть невдоволені представники старої системи і ви походу їм компанія