Нові швидкі поїзди доставлять пасажирів зі Львова до Івано-Франківська за 1 годину 10 хвилин

Міністр інфраструктури Володимир Омелян запропонував главі “Укрзалізниці” Войцеху Балчуну реалізувати проект електрифікації та модернізації залізниці Львів – Івано-Франківськ – Чернівці для створення “першої в Україні системи швидкісного регіонального ж / д сполучення європейського зразка”.

Про це міністр повідомив на своїй сторінці в Facebook, пише Фіртка.

Швидкісні регіональні електропоїзди повинні долати відстань від Львова до Івано-Франківська не менш ніж за одну годину 10 хвилин, а від Львова до Чернівців – за дві години 20 хвилин“, – заявив Омелян.

Він додав, що даний проект повинен стати першим, який оновлена “Укрзалізниця” і держава реалізують на партнерській основі (з держпідтримкою).

Упевнений, що до реалізації цього проекту з задоволенням приєднаються і міжнародні фінансові установи, які нам допомагають в пріоритетних інфраструктурних проектах. Тому за кілька років проблема транспортної ізольованості Буковини і Прикарпаття може бути вирішена, а регіон отримає новий стимул для економічного зростання і підвищення рівня добробуту його жителів”, – зазначив Омелян, додавши, що пропозиція також направлена мерам обласних центрів.

Нагадаємо, 1 вересня виповнилося 150 років з моменту відкриття залізниці Львів-Чернівці.