Німецький підприємець після розлучення з українкою залишився жити у її рідному селі на Прикарпатті

Німець Матіас Гепфнер, закохавшись в українку, перебрався жити на Івано-Франківщину  та облаштував у селі величезний комплекс для голубів-чемпіонів, який став знаним на весь світ.

Матіас якось познайомився з дівчиною з Павлівки, приїхав у гості, а згодом переїхав у це прикарпатське  село, пише КУРС.

Має пилораму, навколо все заквітчане, лави, гойдалки та майданчик для дітей – це його робота. А за сто метрів збоку інша Павлівка – також є пилорами, де працюють робітники, які скаржаться на іноземного підприємця.

Двір перед пилорамою дійсно Матіосу не належить. Спочатку самочинно навів красу, а тепер просить продати йому ту землю або віддати в оренду, а сільрада досі думає.

На першому поверсі столярний цех, на якому німець заробляє, а на другому – голуби, на яких зароблене витрачає. Також Матіас Гепфнер тримає понад 40 коней. Він хоче гарних взаємин з українським селом, готовий купити землю для кінного клубу. Попри всі труднощі Матіос звідси нікуди не збирається, хоча з павлівською дівчиною, через яку переїхав сюди, давно розійшлися. Вона в Бельгії, а він – вріс з корінням в українське село.