У школах Коломийщини триває процес комп’ютеризації. Встановили вже 80 персональних комп’ютерів.

На сьогоднішній день, сучасний освітній простір перейшов у цифровий формат, тому школярі повинні навчитися працювати з цифровими ресурсами.

Не волочиться в хвості цього процесу й Коломийщина, інформує Дзеркало медіа.

“В навчальних закладах Коломийщини уже встановлено 80 персональних комп’ютерів і учні на них працюють”, розповідає Начальниця управління освіти РДА Галина Микитюк.

– Частину електронної техніки закуплено за кошти з районного бюджету, частину – з Фонду народного депутата Андрія Іванчука. Комп’ютери отримали ліцеї Лісного Хлібичина, Підгайчиків, Спаса, а також гімназії Джуркова, Лісної Слобідки, Сідлища, Спаса, Угорників, Ценяви.

В додаток до комп’ютерних класів ми закупили 12 інтерактивних дощок, екрани, проектори. І це ще не все. Плануємо цього року докупити комп’ютери за рахунок субвенційних коштів. Бо ті, що є в наявності, в деяких навчальних закладах застарілі.

Найбільшого оновлення потребує Отинійський ліцей. Плануємо також встановити кабінети інформатики в початкових школах. Хочу ще додати, що ми придбали спеціальне обладнання для кабінетів хімії для чотирьох закладів освіти і обладнання для кабінетів біології для трьох навчальних закладів”, – інформує очільниця РДА Галина Микитюк.

Детальніше читайте у нашій статті: Галина Микитюк – про комп’ютеризацію освітнього простору в школах Коломийщини

Читайте також: Була школа, тепер – ліцей. Школи в Коломиї та приєднаних селах міняють статус

НагадаємоВідео. Майже 200 комп’ютерів отримали за три роки школи Коломийщини від фонду “Покуття”