Небайдужих закликають допомогти знайти чоловіка, який із BlaBlaCar виїхав у Київ

Усіх небайдужих просять допомогти у пошуку Тараса Познякова, який у понеділок, 4 квітня, виїхав зі Львова до Києва приватним транспортом. Проте ще досі чоловік не вийшов на зв’язок, а на зустріч, про яку був домовлений у столиці, не з’явився.

Тарас Позняков, учора, 4 квітня, виїхав зі Львова до Києва на автомобілі Ауді А6, 2006 р. Автівка сірого кольору. Номерний знак ‪#‎ВС4446СІ.

У машині знаходились також попутники  Олег Мазарчук та Володимир Дем’ян. З ними Тарас Позняков домовився про спільну подорож через сервіс BlaBlaCar. Близько 12-тої години дня чоловік мав прибути до столиці, проте на домовлену зустріч не з’явився та з рідними не зв’язався.

В останній Тарас Позняков телефонував рідним 4 квітня о 11:16 год із заправки.
Далі по камерах відеоспостереження зафіксовано, що машина з’їхала з траси в с.Бобриця Києво-Святошенського району. Це приблизно 23-26 км не доїзжджаючи до Києва.

 

Як інформує спільнота Варта-1, зараз пошуки тривають у лісах села Бобриці. Небайдужих людей просять допомогти у пошуку зниклого чоловіка.

Довідкова інформація:

Позняков Тарас – 1991 року народження

Дем’ян Володимир Георгійович (24.02.1983) чернівецька область.

Мазорчук Олег Віталійович  (07.12.1969), м. Київ

Усім кому відома будь-яка інформація про Тараса Познякова чи його авто просять звертатися за телефоном 0673534422 (Олександр) або 102.

Опублікувала Мар’яна Федина