Найкращі виступи пісенного конкурсу “Євробачення”. ВІДЕО

Україна – перемогла на “Євробаченні”. Цей факт не може не порадувати навіть набільш далекого від поп-естради громадянина нашої країни. Без сумніву, всі ми дякуємо Джамалі за її казковий виступ і пишаємося тим, що вона наша з вами співвітчизниця. Більше того, варто відзначити, що це вже друга перемога нашої країни на “Євробаченні” за неповних 15 років. Подібний подвиг, між іншим, вдалося здійснити лише Швеції, яка кожні 6-8 років стабільно виграє, та Ірландії, яка за 10 років (1987-1996) перемогла в цьому конкурсі 5 разів. З цього чудового приводу портал “Знай” підготував добірку найкращих виступів “Євробачення”.

2004 – Руслана (Україна)

Перше місце, яке отримала Руслана та її “Дикі танці” на “Євробаченні 2004”, – стало першою в історії перемогою України в цьому конкурсі.

2005 – Олена Папарізу (Греція)

Прекрасний і запальний виступ гречанки Олени Папарізу, до речі, дуже нагадував виступ нашої Руслани.

2006 – Lordi (Фінляндія)

Цього року глядачі вирішили, що вистачить вже симпатичним виконавицям посідати перші місця, і вибрали повну їм протилежність – брутальних і навіть страшнуватих Lordi.

2007 – Марія Шерифович (Сербія)

Мабуть, настільки європейці злякалися тих, кого обрали переможцем в попередньому році, що вирішили “замолити” фінів з Lordi, вдавшись до пісні “Молитва” від Марії Шерифович.

2008 – Діма Білан (Росія)

Незважаючи на те, що на “Євробаченні” щороку повинен виступати новий виконавець, Росії правила – не указ. Та й брати кількістю вони звикли. Ось так з другої спроби Діма Білан все ж переміг.

2009 – Олександр Рибак (Норвегія)

Гарна, легка пісня. Знову симпатичний хлопець, знову скрипка.

2010 – Олена Майер-Ландрут (Німеччина)

Заспівали, виграли і забули про пісню та про її виконавицю.

2011 – Ell & Nikki (Азербайджан)

Після перемоги цих виконавців Азейбарджан аж новий концертний хол побудував.

2012 – Лорін (Швеція)

Дійсно, багато діджеїв розібрали пісню цього переможця “Євробачення” на семпли до своїх творів. До сих пір її можна зустріти на рінгтонах українців.

2013 – Еммілі де Форест (Данія)

Барабани, кельтські мотиви і гідна поп-композиція.

2014 року – Кончіта Вурст (Австрія)

Так, цей виступ і цього переможця (переможницю) забути складно. І справа аж ніяк не в пісні, якщо ви розумієте, про що я говорю.

2015 – Монс Сельмерлёв (Швеція)

Швидше за все, цей виконавець переміг не за рахунок пісні, а завдяки дуже крутому лазерному шоу.

2016 – Джамала (Україна)

Дякуємо! Решта слів – зайві.