Начальник освіти в Коломиї прокоментував відкриття справи: “Чи був конфлікт інтересів встановить суд”

Нагадаємо, у Коломийському міськрайонному суді триває розгляд справи відносно начальника управління освіти міськради Любомира Бордуна про вчинення адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 КУпАП. Його звинувачують у конфлікті інтересів.

До призначення на цю посаду Любомир Бордун працював заступником директора Коломийської гімназії ім. М. Грушевського. Після того, як п. Бордун очолив управління освіти, директор цього навчального закладу підписав призначення дружини Любомира Бордуна на посаду своєї заступниці, за погодженням управління освіти.

Як зазначено у протоколі судової справи, начальник освіти не повідомив про конфлікт особистого й службового інтересів.

У п’ятницю на своїй сторінці у Фейсбуці Любомир Бордун прокоментував ситуацію, що склалася.

Як він написав, його дружина працює заступником директора на 0,5 ставки в порядку суміщення посад згідно строкового договору до 31.05.2016р:

“1. Справа в суді?  Так. «Протокол про вчинення адміністративного порушення, повязаного з корупцією». Неповідомлення про конфлікт.
2. Згідно статуту кандидатуру на посаду заступника директора подає безпосередньо сам директор, а призначає – управління освіти.
3. Моя дружина працює заступником директора на 0,5 ставки в порядку суміщення посад згідно строкового договору до 31.05.2016р.
4. Згідно протоколу порушив вимоги щодо повідомлення про конфлікт інтересів. Але чи був сам конфлікт інтересів повинен встановити суд. Якщо так, то понесу відповідальність, згідно чинного законодавства.
5. Свої зобов’язання перед державою, яка дала мені освіту, виконую – працюю за фахом 10 років. І буду виконувати. Слава Україні!”,
– написав Любомир Бордун.

Як повідомляли, розгляд справи, яку веде суддя Калинюк О., відкладено до 25 квітня.